Aneta Adamkowska​​

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła akredytowane szkolenie w Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji. 
Pracuje w nurcie psychodynamicznym, integracyjnym. Na co dzień prowadzi psychoterapię indywidualną, par i terapię grupową w ośrodku „Grupa Anteris”. Odbyła staż kliniczny w Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie (Zalesie). Uczestniczy na bieżąco w kursach, szkoleniach i konferencjach. Pracuje pod regularną superwizją. 
Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała w Poradni Psychologiczno-Pastoralnej Metanoia, na stażu klinicznym, w Domu Dziecka w Gostyninie, w PCPR w Gostyninie. 

Obecnie doświadczenie zawodowe zdobywa w ośrodku „Grupa Anteris”, gdzie pracuje z młodzieżą, dorosłymi, parami i grupami. Prowadzi psychoterapię indywidualną, w podejściu psychodynamicznym. Prowadzi grupy wsparcia. 

Jest biegłym psychologiem w Sądzie Biskupim Płockim. Prowadzi również ćwiczenia z psychologii na wyższej uczelni, oraz szkolenia, warsztaty i treningi służące osobistemu rozwojowi. Wydaje zaświadczenia i opinie psychologiczne. 

Prywatnie jest mężatką i mamą dwójki dzieci.

Zajmuje się między innymi:

 • zaburzeniami nastroju, depresją,
 • lękami, nerwicami, fobiami,
 • zaburzeniami emocjonalnymi,
 • trudnościami w relacjach z innymi,
 • trudnościami w małżeństwie,
 • trudnościami adaptacyjnymi,
 • sytuacją kryzysu, doświadczeniem utraty, żałoby,
 • psychoedukacją,
 • dolegliwościami psychosomatycznymi.

Adam Michalski

Psychoterapeuta.

Dyplomowany psychoterapeuta, ukończył akredytowane szkolenie w Czteroletnim Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie jest w trakcie szkolenia Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji.

Staże odbywał w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie jak i również w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy. Dyrektor Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu. 

Prowadzi interwencje kryzysowe, konsultacje, terapie indywidualną, grupową i par. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi.

Marta Głowacka

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Psycholog w trakcie szkolenia w Podyplomowym Studium Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w korporacjach jak również w wielu projektach unijnych pracując z dziećmi, młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Mam doświadczenie w pracy w żłobku. Obecnie pracuję jako psycholog w szkole oraz trener Polskiego Centrum Profilaktyki. Prowadzę spotkania o charakterze psychologicznym, wsparciowym dla rodziców, dzieci i młodzieży. Pomagam w kryzysie.

Biorę aktywny udział w szkoleniach i konferencjach psychoterapeutycznych i psychologicznych.

Swoją drogę zawodową wiążę ze wsparciem szczególnie dzieci i młodzieży.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.

Lidia Człapska

Psycholog, pedagog (socjoterapeuta)

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Odbyła półroczny wolontariat w szpitalu Św. Trójcy w Płocku. 

Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte w szkole zarówno podstawowej jak i średniej. 

Szkoli się i wzbogaca swój warsztat, aby jak najlepiej pomagać. Swoją pracę regularnie superwizuje. Pomaga ludziom radzić sobie z depresją, nerwicą, lękiem, stresem, kryzysami życiowymi, poprawiać relacje z ludźmi, rozwijać się. Udziela wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzież oraz dorosłym.

Aneta Borowska

Psycholog, pedagog (rewalidator), terapeuta zajęciowy, doradca zawodowy.

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

W ramach studiów ukończyłam dwa bloki specjalizacyjne: “Psycholog przeciw wykluczeniu społecznemu” i “Poznawczo-behawioralna terapia zaburzeń seksualnych”.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w angielskim domu opieki z osobami starszymi i zaburzonymi psychicznie. W Polsce w warsztatach terapii zajęciowej z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, w środowiskowym domu samopomocy z osobami zaburzonymi psychicznie, prowadziłam indywidualne i grupowe zajęcia z uczniami szkoły podstawowej i średniej. Posiadam również doświadczenie w pracy w korporacjach jak również przy projektach unijnych.

Obecnie pracuję jako psycholog w Ośrodku Rehabilitacyjnym w którym na co dzień prowadzę indywidualne zajęcia z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami, a także udzielam pomocy psychologicznej ich rodzicom i opiekunom.

Staram się ciągle doskonalić swój warsztat poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach. Wyznaję zasadę, że podstawą szczęśliwego i pełnego życia jest stały rozwój, gdyż jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana!

Prywatnie mężatka, siostra, przyjaciółka.

Żaneta Kajs

Trener rozwoju osobistego, coach, Certyfikowany Trener FRIS®

Pracuje w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). Jako coach pomaga w procesie zmian i dążeniu do osiągania celów zarówno zawodowych jak i prywatnych w zgodzie z samym sobą. Pracuje zarówno osobami, które chcą się rozwijać i odnaleźć drogę do samego siebie jak i managerom, którzy chcą zarządzać ludźmi w zgodzie ze swoją misją, wizją i wartościami.

Swoje doświadczenie zdobywała w jednym z ogólnopolskich banków, gdzie przez kilkanaście lat doskonaliła swoje kompetencje managera, trenera oraz coacha. Jest ekspertem w dziedzinie przywództwa oraz kompetencji komunikacyjnych. Promuje świadome zarządzanie relacjami z otoczeniem w oparciu o swoje wartości.

Prywatnie pasjonatka podróży, rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

„Wierzę, że każdy z nas ma w sobie wewnętrzną siłę do realizowania swoich celów oraz życia na własnych zasadach, a mając odpowiednie wsparcie coacha osiągnie te cele szybciej, skuteczniej i na większą skalę. Z radością dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, gdyż widzę, że dzięki temu ludzie stają się lepszą wersją siebie”.

Jolanta Bigocka

Psycholog, seksuolog

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie o specjalności psycholog kliniczny.

Na tym samym Uniwersytecie ukończyła podyplomowe studia Seksuologii Klinicznej zdobywając tytuł seksuologa. Doświadczenie zdobywała w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej 42 w Warszawie. Doświadczenie terapeutyczne zdobyła szkoląc się w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR” zapewnia terapię seksualną w przypadku psychologicznych problemów seksualnych związanych z:

 • pożądanie, libido, pobudzenie, zaburzenia orgazmu i podniecenia;
 • zaburzenia erekcji, impotencja, wczesny wytrysk, przedwczesny wytrysk, opóźniony orgazm, anorgazmia, problemy z orgazmem kobiet, awersja seksualna, lęk przed wydajnością, bolesne współżycie;
 • tożsamość seksualna, tożsamość płciowa, LGBTQ, obraz ciała, BDSM, fetyszyzm
 • konflikt seksualny partnera, sprawy pozamałżeńskie, oszukiwanie, zdrada, lęki i kryzys w związku, związane z seksualnością, wykorzystywanie seksualne kobiet, wykorzystywanie seksualne mężczyzn;
 • uzależnienie od seksu, pornografii, uzależnienie od masturbacji, kompulsja seksualna, hiperseksualność.
Close Menu