Leczenie dzieci przez psychologa ma na celu przynieść ulgę w cierpieniu małego człowieka i jego rodziny. Rodzice często borykają się z kłopotami zdrowotnymi swoich pociech. Dzieci mają problemy z nadpobudliwością, snem, moczeniem, zaburzeniami nastroju. Przeżywają swoje małe kłopoty, a dorosły mimo dobrych chęci i wielkiego serca, nie zawsze jest w stanie pomóc. Warto wtedy zgłosić się na konsultację do specjalisty. Psychoterapia dla dzieci to idealny sposób aby wspólnie z psychologiem omówić problem, zadać pytania, opracować plan pomocy.

Psychoterapia dla dzieci

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoje dziecko dobrze się rozwija, jest zestresowane, dlaczego nagle znowu zaczęło siusiać w pieluchy, choć od dawna nauczyło się do nocnika, jak rozmawiać o rozwodzie, dlaczego dziecko nie chce zostawać w przedszkolu albo chcesz odpowiedzieć sobie na pytanie, jak być dobrym rodzicem – to zapraszam na konsultację psychologiczną.

Konsultacje – psychoterapia dla dzieci

Konsultacja pozwala wspólnie zastanowić się czy dziecko potrzebuje pomocy. Oswaja z problemem. Psycholog zbiera wtedy podstawowe informacje a spotkanie zawsze kończy się konkretnym ustaleniem dalszego planu działania. W czasie psychoterapii dla dzieci zapewniam komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz, jakże ważną – dyskrecję.

WAŻNE!
Na pierwsze spotkanie zapraszam samych rodziców.
Konsultacja trwa 50 minut.