Aneta Adamkowska​​ - psycholog, psychoterapeuta

Psycholog - Aneta Adamkowska

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła akredytowane szkolenie w Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji. 
Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Na co dzień prowadzi psychoterapię indywidualną, par i terapię grupową w ośrodku „Grupa Anteris”. Odbyła staż kliniczny w Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie (Zalesie). Uczestniczy na bieżąco w kursach, szkoleniach i konferencjach. Pracuje pod regularną superwizją. 
Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała w Poradni Psychologiczno-Pastoralnej Metanoia, na stażu klinicznym w Szpitalu, w Domu Dziecka w Gostyninie, w PCPR w Gostyninie. 

Obecnie doświadczenie zawodowe zdobywa w ośrodku „Grupa Anteris”, gdzie pracuje z młodzieżą, dorosłymi, parami i grupami. Prowadzi psychoterapię indywidualną, w podejściu psychodynamicznym. Prowadzi grupy wsparcia. 

Jest biegłym psychologiem w Sądzie Biskupim Płockim. Prowadzi również ćwiczenia z psychologii na wyższej uczelni, oraz szkolenia, warsztaty i treningi służące osobistemu rozwojowi. Wydaje zaświadczenia i opinie psychologiczne. 

Prywatnie jest mężatką i mamą dwójki dzieci.

Zajmuje się między innymi:

 • zaburzeniami nastroju, depresją,
 • lękami, nerwicami, fobiami,
 • zaburzeniami emocjonalnymi,
 • trudnościami w relacjach z innymi,
 • sytuacją kryzysu, doświadczeniem utraty, żałoby,
 • trudnościami w małżeństwie,
 • psychoedukacją,
 • trudnościami adaptacyjnymi,
 • dolegliwościami psychosomatycznymi.

Adam Michalski - psychoterapeuta

Psychoterapeuta - Adam Michalski

Dyplomowany psychoterapeuta, ukończył akredytowane szkolenie w Czteroletnim Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie jest w trakcie szkolenia Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji.

Staże odbywał w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie jak i również w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy. 

Prowadzi interwencje kryzysowe, konsultacje, terapie indywidualną, grupową i par. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi.

Zajmuje się między innymi:

 • sytuacją kryzysu, doświadczeniem utraty, żałoby,
 • zaburzeniami nastroju, depresją,
 • lękami, nerwicami, fobiami,
 • trudnościami w małżeństwie,
 • uzależnieniami, współuzależnieniem i DDA/DDD

Moje motto życiowe to:

„Jeśli przed czymś uciekasz, to przy tym właśnie powinieneś się zatrzymać. Trzeba zmierzyć się z tym, co budzi nasz lęk.”
Jon Frederickson „Kłamstwa, którymi żyjemy”.

Marta Głowacka - psycholog

Psycholog - Marta GłowackaAbsolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Psycholog w trakcie szkolenia w Podyplomowym Studium Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w korporacjach jak również w wielu projektach unijnych pracując z dziećmi, młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Mam doświadczenie w pracy w żłobku. Obecnie pracuję jako psycholog w szkole oraz trener Polskiego Centrum Profilaktyki. Prowadzę spotkania o charakterze psychologicznym, wsparciowym dla rodziców, dzieci i młodzieży. Pomagam w kryzysie.

Biorę aktywny udział w szkoleniach i konferencjach psychoterapeutycznych i psychologicznych.

Swoją drogę zawodową wiążę ze wsparciem szczególnie dzieci i młodzieży.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.

Lidia Człapska - psycholog, pedagog (socjoterapeuta)

Psycholog, pedagog - Lidia Człapska

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w szpitalu Św. Trójcy Na oddziale psychiatrycznym w Płocku.

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte w szkole zarówno podstawowej jak i średniej.

Szkolę się i wzbogacam swój warsztat, aby jak najlepiej pomagać.  Rozpoczęłam 3-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie psychodynamicznym, ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna) – CORE TRAINING (Szkolenie spełnia kryteria certyfikacyjne IEDTA (International Experiential Dynamic Therapy Association) w Centrum ISTDP w Warszawie.

Teoretyczne podstawy ISTDP oparte są na założeniach  psychoanalitycznych oraz teorii przywiązania Johna Bowlby’ego, zintegrowanych ze współczesną wiedzą neurobiologiczną. ISTDP to terapia ustrukturalizowana. Skuteczność ISTDP dokumentują  liczne badania naukowe.

Swoją pracę regularnie superwizuję.

Pomagam ludziom radzić sobie z depresją, nerwicą, lękiem, stresem, kryzysami życiowymi, poprawiać relacje z ludźmi, rozwijać się. Udzielam wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzież oraz dorosłym. Prowadzę rownież szkolenia i warsztaty.

Aneta Borowska - psycholog, pedagog (rewalidator), terapeuta zajęciowy, doradca zawodowy

Psycholog, pedagog - Aneta Borowska

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Obecnie szkoli się na czteroletnim akredytowanym szkoleniu w Instytucie Analizy Grupowej w Rasztowie. 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w angielskim domu opieki z osobami starszymi i zaburzonymi psychicznie. W Polsce w warsztatach terapii zajęciowej z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, w środowiskowym domu samopomocy z osobami zaburzonymi psychicznie, prowadziłam indywidualne i grupowe zajęcia z uczniami szkoły podstawowej i średniej. 

Pracowałam jako psycholog w Ośrodku Rehabilitacyjnym, w którym prowadziłam indywidualne zajęcia z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami, a także udzielałam pomocy psychologicznej ich rodzicom i opiekunom.

Staram się ciągle doskonalić swój warsztat poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach. Wyznaję zasadę, że podstawą szczęśliwego i pełnego życia jest stały rozwój, gdyż jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana!

Prywatnie mężatka.

Jolanta Bigocka - psycholog, seksuolog

Psycholog, seksuolog - Jolanta Bigocka

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie o specjalności psycholog kliniczny.

Na tym samym Uniwersytecie ukończyła podyplomowe studia Seksuologii Klinicznej zdobywając tytuł seksuologa. Doświadczenie zdobywała w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej 42 w Warszawie. Doświadczenie terapeutyczne zdobyła szkoląc się w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR” zapewnia terapię seksualną w przypadku psychologicznych problemów seksualnych związanych z:

 • pożądanie, libido, pobudzenie, zaburzenia orgazmu i podniecenia;
 • zaburzenia erekcji, impotencja, wczesny wytrysk, przedwczesny wytrysk, opóźniony orgazm, anorgazmia, problemy z orgazmem kobiet, awersja seksualna, lęk przed wydajnością, bolesne współżycie;
 • tożsamość seksualna, tożsamość płciowa, LGBTQ, obraz ciała, BDSM, fetyszyzm
 • konflikt seksualny partnera, sprawy pozamałżeńskie, oszukiwanie, zdrada, lęki i kryzys w związku, związane z seksualnością, wykorzystywanie seksualne kobiet, wykorzystywanie seksualne mężczyzn;
 • uzależnienie od seksu, pornografii, uzależnienie od masturbacji, kompulsja seksualna, hiperseksualność.

Joanna Sołtysik-Kowalska - psycholog

Ukończyłam studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Szkolę się jako socjoterapeuta dzieci i młodzieży oraz psychoterapeuta indywidualny w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest to 4 letnie akredytowane szkolenie w nurcie psychodynamicznym.

Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów edukacyjnych i rozwojowych dla dzieci i młodzieży. Obecnie doświadczenie zawodowe zdobywam pracując jako psycholog w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie.

Dbam o poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Prywatnie jestem żoną i mamą.

Magdalena Woźniak - psycholog

Jest psychologiem, terapeutą uzależnień oraz psychoterapeutą par i rodzin. Obecnie uczy się w 4 letnim Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji. Studia psychologiczne ukończyła ze specjalnością psychologia kliniczna. Posiada certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień uzyskany po ukończeniu szkolenia w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Dyplomy psychoterapii par oraz rodzin zdobyła w Laboratorium Psychoedukacji. Tam także odbyła kurs uzupełniający z psychoterapii psychodynamicznej. Jestem certyfikowanym realizatorem programu CANDIS – jest to program krótkoterminowej terapii (ok 13 spotkań) przeznaczony dla osób uzależnionych od marihuany i innych przetworów konopi. Ponad to regularnie poszerza wiedzę na licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Wśród najważniejszych z nich znajdują się cykle szkoleń z: Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Skoncentrowanej na Emocjach oraz dla terapeutów pracujących z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA). Swoją pracę terapeutyczną poddaje stałej superwizji. Prywatnie ceni czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Urszula Kamińska - psycholog

Absolwentka Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej w Warszawie na kierunku psychologia, w zakresie psychologii klinicznej i psychoterapii.  Biegły psycholog w Sądzie Biskupim w Płocku. Obecnie zdobywa doświadczenie w zawodzie psychologa na stażu w ośrodku “Grupa Anteris”. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w zakresie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, lękiem, stresem i obniżonym nastrojem. Swoją prace poddaje regularnej superwizji. Cechuje się wrażliwością, empatią, sumiennością i uczciwością.