Warsztaty z coachingu i leczenia uzależnień.

Warsztaty z coachingu i leczenia uzależnień.

W zeszły wtorek w naszym ośrodku psychologów i psychoterapeutów GRUPA ANTERIS odbyły się kolejne inspirujące i naukowe warsztaty.

Tym razem szkoliła nas coach i trener – Żaneta Kajs. Opowiedziała o tym jak można pracować nad swoimi mocnymi stronami, jak je znajdować i jak korzystać ze swojego potencjału. Nasza koleżanka proponuje klientom niezwykle inspirujące spotkanie z samym sobą. Jeśli nie wiecie co dalej robić w życiu, jesteście na zakręcie, nie wiecie, w którą stronę iść, to takie spotkanie z coachem jest właśnie dla Was. Jest to ciekawa propozycja nie tylko dla osób dojrzałych, ale również dla młodzieży klas maturalnych. Zapraszamy do zapisywania się na sesje coachingowe pod naszym telefonem.

Druga część dotyczyła pracy z osobami używającymi szkodliwie substancji uzależniających. Szkolenie poprowadził psychoterapeuta Adam Michalski. Opowiedział o tym jak alkohol wpływa na życie rodzinne osoby uzależnionej. Jak czują się dzieci w takiej rodzinie, jakie role przyjmują i jak można to zmieniać. Inspirujące szkolenie oparte na najnowszych badaniach naukowych. Jeśli ten temat jest dla Ciebie interesujący to możesz poszukać artykułów na naszym blogu, lub zapisać się na konsultację bezpośrednio do Adama Michalskiego. Mamy to szczęście, że przyjmuje w naszym ośrodku.

Wszystkim obecnym dziękujemy za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo. Wasze pytania były inspirujące i pogłębiające to doświadczenie.

Dodaj komentarz

Close Menu